Blog > Komentarze do wpisu
Poszło lato

Fireflies

Jakie mogą być korzyści z jesieni? Nie wiem dlaczego pierwsza, która przyszła mi do głowy, to taka, że chyba nie trzeba prać ubrań tak często jak latem. Z kolei trzeba je dłużej suszyć... W długie, chłodne, jesienne wieczory można docenić po prostu bycie sobie w domu i cieszenie się przyjemnościami, które bądź to dla domu są charakterystyczne, bądź też w domu są przyjemnościami największymi.

Na Melodyjnie wielkim atutem odejścia lata jest możliwość posłuchania przepięknej piosenki, którą trzymałem tu specjalnie na tę okazję. Autorem jest Lisle Mitnik ze swoim 1-osobowym projektem Fireflies. Jak pisze w swym biogramie, wychował się w tundrach Nowej Anglii, grając na pianinie, a któregoś dnia postanowił zacząć pisać piosenki i nagrywać je na samodzielnie na laptopie. Dobrze postanowił.

 

 
Fireflies - Summer Has Gone (2007)
 
 
 
środa, 24 września 2008, chigliack

Polecane wpisy

  • Zimno - ciepło (The Radio Dept.)

    Ponieważ za kilka dni wybieram się na krótkie wakacje na ciepłe południe, by zrównoważyć temperatury chciałbym pokazać Wam zespół z zimnej północy, ze Szwecji.

  • Warto chodzić do pracy - The Twin Atlas

    W pracy słuchamy czasem radia. Najczęściej prosi o włączenie radia koleżanka Paulina (nie lubi tego imienia, woli, by mówić na nią "Paula"), która powiedziała k

  • Sprawa z koncertami

    Rzadko chodzę na koncerty muzyczne, więc każde takie pójście warte jest wzmianki i paru refleksji. Moje niechodzenie wynika z tego, że niewiele grywa w Polsce z