Blog > Komentarze do wpisu
Przyjdź soboto

The Pains Of Being Pure At Heart

Są młodzi, ładni i zdolni, więc po im jeszcze jakakolwiek promocja? Mają od tego internet i chyba całkiem przyzwoicie sobie radzą. Zaprosiłem ich do znajomych na MySpace i przez cały weekend z niecierpliwością będę sprawdzał pocztę. Niech tylko spróbują nie zaakceptować zaproszenia - wylecą z Melodyjnie z wielkim hukiem.

Skoro już przy MySpace. Z pewnością niektórzy z Was, serfując po owym serwisie i trafiając czasem na znakomite piosenki, odczuwali nieodpartą chęć zgrania sobie tej piosenki(ek) na dysk twardy. Chciałbym podzielić się z Wami zupełnie bezpłatną i legalną poradą praktyczną, jak to zrobić. Pomoże strona www.file2hd.com. W sposób prosty i z czystym sumieniem - a im więcej mamy lat, tym na sumieniu może nam bardziej zależeć; a może mniej? sam nie wiem - powiększamy zasoby pięknej muzyki na swoim komputerze.

Piosenka "Come Saturday" zespołu The Pains Of Being Pure At Heart wydaje się wyrażać powszechną współczesnym pracującym ludziom tęsknotę za weekendem. Nic z tych rzeczy. Podmiot liryczny po prostu z dziewczyną chciałby się zobaczyć.

 

 
The Pains Of Being Pure At Heart - Come Saturday (2008)
 
 
 
piątek, 14 listopada 2008, chigliack

Polecane wpisy

  • Zimno - ciepło (The Radio Dept.)

    Ponieważ za kilka dni wybieram się na krótkie wakacje na ciepłe południe, by zrównoważyć temperatury chciałbym pokazać Wam zespół z zimnej północy, ze Szwecji.

  • Warto chodzić do pracy - The Twin Atlas

    W pracy słuchamy czasem radia. Najczęściej prosi o włączenie radia koleżanka Paulina (nie lubi tego imienia, woli, by mówić na nią "Paula"), która powiedziała k

  • Sprawa z koncertami

    Rzadko chodzę na koncerty muzyczne, więc każde takie pójście warte jest wzmianki i paru refleksji. Moje niechodzenie wynika z tego, że niewiele grywa w Polsce z